DOPRAVA

Tovar vám bude dodaný v rámci SR prostredníctvom:

Slovenská pošta

  • v okamihu expedície zásielky (v poobedňajších hodinách) je vám zaslaný e-mail o odoslaní zásielky (nezabudnite si kontrolovať vašu spamovu poštu, aby sa predišlo zbytočným komplikáciám). 
  • Poplatok za dopravu je:

Štandardná zásielka - 4,90 €, pri nákupe nad 75 € - zdarma

Packeta - výdajne miesto

Štandardná zásielka - 3,90 €, pri nákupe nad 75 € - zdarma 

123 kuriér

  • tovar je doručovaný zvyčajne do 24 hodín od odoslania objednávky
  • informácie o doručovaní zásielky zasiela kuriérska spoločnosť SMS správou a e-mailom
  • Poplatok za dopravu je Štandardná zásielka -  4,90 €, pri nákupe nad 75 € - zdarma, Neskladná zásielka - 5,90 € , pri nákupe nad 75 € - zdarma

Osobný odber v našej predajni

  • Keď bude tovar pripravený k odberu, zákazník bude oboznámený mailom alebo sms. Tovar je tu rezervovaný max. do 7 pracovných dní počas otváracích hodín predajne.

 

Prepravné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody medzi kupujúcim a predávajúcim.

PLATBA

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

v hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni, okrem toho, že ušetríte na prepravných nákladoch, môžete objednávku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri osobnom odbere sa mení objednávka na REZERVÁCIU a preto tu nevzniká možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Pri objednávke s osobným odberom, tovar rezervujeme na predajni max 7 kalendárnych dní.

 

prevodom na účet

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi.

Všetky údaje k platbe, ako suma, variabilný symbol ako aj číslo nášho účtu, sú uvedené v maily, ktorý vám príde po uskutočnení objednávky.

IBAN : SK27 8330 0000 0020 0131 2531

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX

 V prípade platby prevodom, tovar posielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. Prevod medzi bankami trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni.  Ak platba na náš účet nepríde do 3 pracovných dní, objednávka bude automaticky zrušená.

platobná brána GPWEBPAY

Platba platobnou kartou cez platobnú bránu GPWEBPAY- po zvolení tejto možnosti budete presmerovaný na stránku banky, kde vyplníte potrebné údaje pre zaplatenie objednávky a uhradíte ju. Po uhradení obdržíte automatický email o prijatí platby.