PLATBA

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

v hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni, okrem toho, že ušetríte na prepravných nákladoch, môžete objednávku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri osobnom odbere sa mení objednávka na REZERVÁCIU a preto tu nevzniká možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Pri objednávke s osobným odberom, tovar rezervujeme na predajni max 7 kalendárnych dní.

 

prevodom na účet

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi.

Všetky údaje k platbe, ako suma, variabilný symbol ako aj číslo nášho účtu, sú uvedené v maily, ktorý vám príde po uskutočnení objednávky.

IBAN : SK27 8330 0000 0020 0131 2531

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX

 V prípade platby prevodom, tovar posielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. Prevod medzi bankami trvá zvyčajne 1-2 pracovné dni.  Ak platba na náš účet nepríde do 3 pracovných dní, objednávka bude automaticky zrušená.

platobná brána GPWEBPAY

Platba platobnou kartou cez platobnú bránu GPWEBPAY- po zvolení tejto možnosti budete presmerovaný na stránku banky, kde vyplníte potrebné údaje pre zaplatenie objednávky a uhradíte ju. Po uhradení obdržíte automatický email o prijatí platby.